BF 5

Nākamais lielais izaicinājums kompakto dzinēju klāstā
Mūsu jaunais portatīvo dzinēju klāsts ir pilnveidots, inženiertehniski uzlabots un vispusīgi pārbaudīts, lai nodrošinātu iespējami augstāko līmeni izturības, veiktspējas, efektivitātes un atpūtas baudīšanas jomā

Pārvietojamo dzinēju klāsts
BF dzinēji ir ne tikai vieglākie savā klasē, bet tiem ir arī ergonomiski veidots rokturis, vieglai un ērtai dzinēja pārvietošanai. Tāpat arī stūres grozīklis ir viegli nolokāms, lai uzglabāšanas ērtībām padarītu dzinējus pēc iespējas kompaktākus.

Veiktspējas tehnoloģijas
Jaunās sērijas dzinēji ar 127 cm³ kubatūru nodrošina ne tikai efektīgu akselerāciju, bet arī augsta līmeņa griezes momentu. Iespēja dažādu dzenskrūvju izvēle, lai vislabākajā līmenī apmierinātu savas vajadzības. Ja meklējat viegli iedarbināmu dzinēju, Jūs patiešām būsiet pārsteigts par jauno Honda dekompresijas mehānismu - šos motorus var iedarbināt jebkurš, pieliekot tikai minimālu piepūli.

Komforts
Jaunajos dzinējos apkopota visa mūsu pieredze, lai garantētu Jums viskomfortablāko kuģošanu. Un vēl, tiem ir ļoti mazas vibrācijas, mazs trokšņu līmenis un liela izturība. Augstas uzlādes spējas ģenerators nodrošina līdz pat 6 A strāvu, piedāvājot Jums pietiekoši daudz strāvas savu elektroierīču barošanai.