BF 10

DODIES JŪRĀ PĒC PATIESIEM PIEDZĪVOJUMIEM


Ja jūsu laivai ir daudzpusīgs pielietojums un Jums ir vajadzīga vislielākā iespējamā dzinēja elastība, šie dzinēji ir tieši tie, uz kuriem jūs varat paļauties.

PIRMKLASĪGA VEIKTSPĒJA Pats ātrākais un pats vieglākais, neviens cits 10zs 4-taktu dzinējs pasaulē pat nepietuvinās BF 10 jaudas un tehnisko rādītāju sasniegumiem. Tam ir pats spēcīgākais paātrinājums visā apgriezienu diapazonā tas piedāvā viszemākos tukšgaitas apgriezienus brīžiem, kad jūs makšķerējiet. Un abi dzinēji nodrošina optimālu degmaisījuma sadegšanu pateicoties digitālajai aizdedzes sistēmai.

MANEVRĒŠANA TIKAI AR VIENU PIESKĀRIENU BF10 ir aprīkoti ar lielu pārnesumu pārslēgšanas sviru dzinēja priekšējā daļā, ērtu akseleratora fi ksācijas rokturi un stūres fi ksācijas rokturi, kas ļauj ļoti viegli vadīt motoru. Arī unikāla amortizatora sistēma ar svārsta efektu novērš vibrāciju, lai ļautu jums kuģot ar pilnīgu komfortu.

VIENMĒR UZTICAMS Jums nepieciešams dzinējs, kas jūs nepievils, jo īpaši, kad esat tālu prom no krasta. BF10 ir virkne vērtīgu brīdinājuma sistēmu, ieskaitot pārkaršanas brīdinājumu, eļļas spiediena kontroli un maksimālo apgriezienu ierobežotāju. Tāpēc jūs vienmēr kuģosiet ar pārliecību, neatkarīgi no tā, kur jūsu ūdens dēkas jūs aizvedīs. 

O Digitālā aizdedzes sistēma nodrošina optimālu degmaisījuma sadegšanu (PGM-IG)
O Speciāli izstrādātās dzenskrūves lāpstiņas ar palielinātu atpakaļgaitas spēka pārvadu
O Rokas starteris vai elektriskais starteris kopā ar augstas veiktspējas uzlādes spolēm
O Unikāla dzinēja amortizācijas sistēma ar svārsta efektu, kas novērš vibrāciju
O Liels un ergonomisks pārvietošanas rokturis
O Dzinēja darba leņķa maiņas funkcija navigācijai seklos ūdeņos
O Droseles un vadības roktura fi ksācija bez instrumentu palīdzības
O Elektroniska eļļas līmeņa, dzesēšanas un pārāk augstu apgriezienu kontroles sistēma, lai garantētu drošu ekspluatāciju
O Tīra ūdens pieslēguma vieta skalošanai, lai palielinātu dzinēja kalpošanas laiku
O Vienkārša iedarbināšana