BF 40

PAREIZA IZVĒLE LAIVAS BRAUCIENA BAUDĪŠANAI


Honda Marine produkcijas BF40 un BF50 piekarināmie motori ar labāko veiktspēju apvieno sevī komfortu, jaudu un inovāciju. Un tagad tie ir vēl ekonomiskāki un apkārtējai videi draudzīgāki! Pilnā gaitā uz priekšu un baudiet braucienu! Šī ir prātīga izvēle gan jums, gan apkārtējai videi. 

EKONOMISKĀKIE SAVĀ KLASĒ Baudiet jaudīgāku paātrinājumu, labāko veiktspēju un jautrāku braucienu, nepalielinot degvielas patēriņu. Ar ECOmo tehnoloģiju un ar smalko lineārās gaisa attiecības sensoru aprīkotie BF40 un BF50 modeļi ir ekonomiski, tīri un klusi. Un tie ievērojami samazina degvielas patēriņu – it īpaši kreisēšanas režīmā!

ZAĻAS SLIEDES ZILAJOS ŪDEŅOS Honda Marine papildus jautru izpriecu nodrošināšanai ir koncentrējusi savu darbību vēl vairāk apkārtējai videi draudzīgu motoru izstrādāšanai. Jaunie BF50 un BF40 motori ir samazinājuši CO2 emisiju vairāk kā par 30%, vienlaicīgi saglabājot absolūtu veiktspēju. Baudiet kuģošanu ar domu, ka tiek darīts viss, lai mūsu planēta varētu vieglāk elpot.

PAPILDUS JAUDA PIE ZEMIEM APGRIEZIENIEM Izbaudiet nelielus izmērus un lielu jaudu! Papildus elektroniskajai degvielas iesmidzināšanas sistēmai (PGM-FI), BF50 un BF40 modeļi ir aprīkoti ar jauno BLAST tehnoloģiju, kas optimizē gaisa-degvielas maisījuma attiecību, tādejādi nodrošinot maksimālu veiktspēju pie minimāla degvielas patēriņa. 

 

O 3- cilindru konfi gurācija nodrošina nelielu dzinēja svaru un nevainojamu darbību
O Elektroniska daudzpunktu degvielas iesmidzināšanas sistēma (PGM-FI)
O Ar BLAST funkcijas palīdzību iegūts lielāks griezes moments pie zemākiem apgriezieniem nodrošina teicamu paātrinājumu
O Tiek pielietots lineārais gaisa attiecības sensors, kas nodrošina optimālu degvielas patēriņu (ECOmo)
O Tīra ūdens pieslēguma vieta skalošanai, lai palielinātu dzinēja kalpošanas laiku
O Garš vadības rokturis, kas nodrošina vieglu un ērtu vadāmību
O Elektroniska eļļas līmeņa, dzesēšanas un pārāk augstu apgriezienu kontroles sistēma, lai garantētu drošu ekspluatāciju
O 17 A Līdzstrāvas izvads ir pietiekams klāja sistēmu barošanai