BF 2,3

TIK VIENKĀRŠS, KĀ ROTAĻLIETA


Honda BF2.3 ir viegls, vienkārši transportējams un ideāls nelielām laivām. Un, pavisam atklāti – tas ir motors, kuru bez problēmām var izmantot ikviens.

PAVISAM VIENKĀRŠS. Mēs esam aprīkojuši BF2.3 ar optimālu karburatoru, lai ļautu jums vai jaunākajiem laivas lietotājiem sasniegt maksimālu jaudu izmantojot neparasti vieglu motoru. Faktiski tas piedāvā vislabāko jaudas/svara attiecību savā klasē. Lai ik reizi garantētu kuģošanu bez problēmām, jūs variet droši paļauties uz viegli, ar vienu roku vadāmo droseles un automātiskā sajūga sviru, gan uz avārijas situācijas apturēšanas slēdzi, kurš stiprinās tieši pie vadītāja plaukstas locītavas. 

KUĢOŠANA BEZ PIEPŪLES BF2.3 ir tirgū vismazākais 4-taktu motors, kurš aprīkots ar centrbēdzes sajūgu, kas ļauj apturēt laivu, neizslēdzot dzinēju. Izmantojot droseles rokturi, jūs variet precīzi noregulēt nepieciešamo gaitas ātrumu, kas dod jums precīzas vadīšanas izjūtas. Tas ir ļoti parocīgi, kad jums nepieciešams iebraukt vai izbraukt no šaurām vietām.

VIEGLĀKAIS NO VISIEM. BF2.3 ir visvieglākais savā klasē, turklāt tam ir visas priekšrocības, ko sniedz Honda 4- taktu tehnoloģija. Piedevām, tas ir aprīkots ar integrētu 1-litra degvielas tvertni, motora noņemšana un transportēšana ir neticami vienkārša. Ar vienu degvielas tvertni tas darbojas līdz pat 55 minūtēm, braucot ar pilnu droseles atvērumu!

 

O Automātisks sajūgs nodrošina vienmērīgu paātrinājumu
O Ar gaisa dzesēšanas sistēmu: ārkārtīgi viegls un vienkārši ekspluatējams
O Iebūvēta 1-litra degvielas tvertne
O Gaisa ieplūdes klusinātājs samazina motora trokšņa līmeni
O Liels ergonomisks rokturis
O Slēdzis dzinēja ārkārtas apturēšanai
O No vadības sviras regulējama drosele un sajūgs, šīs darbības var veikt ar vienas rokas palīdzību
O Motors ir pagriežams par 360°, tādejādi nodrošinot lieliskas manevrēšanas spējas
O Dzinēja darba leņķa maiņas funkcija navigācijai seklos ūdeņos
O Droseles rokturis precīzai vadībai
O Viegls un kompakts: vienkārši transportējams