BF 80

PERFEKTI PARTNERI

BF80 un BF100 dzinēji ar īpaši vieglo svaru, kompakto risinājumu un unikālajām Honda tehnoloģijām ir izstrādāti, lai nodrošinātu jums augstāko efektivitātes un uzticamības līmeni - tas nozīmē maksimāli kvalitatīvi pavadītu laiku un
piedzīvojumus uz ūdens.

JAUDAS UN INOVĀCIJU APVIENOJUMS
BF80/BF100 - jaudīgie 1,5L, vienas augšējās sadales vārpstas (SOHC), 16-vārstu, vienrindas 4-cilindru piekaramie motori - ir gatavi uzstādīt jaunus veiktspējas standartus 80/100Hp sfērā. Perfekts Honda visā pasaulē pazīstamo ūdens
transportlīdzekļu un automobiļu tehnoloģiju apvienojums - viegls un kompakts risinājums nodrošina to, ka šie dzinēji ir iecienītākie laivošanas entuziastu vidū.

Aprīkojumā esošais PGM-FI, Blast, VTEC (BF100) un ECOmo nodrošina perfektu jaudas un degvielas ekoknomijas apvienojumu visā dzinēja apgriezienu diapazonā.

Pateicoties NMEA2000® atbilstībai, BF80/ BF100 ir iespējams savietot ar citām populārām NMEA2000® ierīcēm, piemēram, kartes ploteriem vai ehalotiem.

Velcēšanas vadība no 650 līdz 1000 apgr./min nodrošina precīzu lēna ātruma vadību, kas ir ideāla makšķerēšanai vai manevrēšanai ostā.

BLAST™
Iespaidīgu paātrinājumu nodrošina Honda daudzpunktu programmētā degvielas iesmidzināšanas sistēma (PGM-FI) un revolucionārā BLAST™ tehnoloģija, un augstas veiktspējas zobpārvada korpuss ar zemu 2,33:1 pārnesumskaitli.

Katram no četriem cilindriem tiek nodrošināta precīza gaisa/degvielas pievade, precīzi tiek vadīta aizdedzes iestatīšana visā motora apgriezienu diapazonā, un tas nodrošina optimālu veiktspēju uz ūdens.