BF 60

Iespaidīga jauda un teicams degvielas patēriņš

Teicama jauda – labākā savā klasē

Honda unikālā PGM-FI elektroniskā daudzpunktu degvielas iesmidzināšanas sistēma un BLAST funkcija, kas nodrošina lielāku griezes momentu pie zemākiem apgriezieniem, garantē vienmērīgu un jaudīgu motora darbību pie jebkura ātruma. Nelielais pārnesumu kārbas svars kopā ar uzlabotas formas korpusu samazina ūdens pretestību un nodrošina strauju paātrinājumu un lielāko maksimālo ātrumu savā klasē. Baudiet vēl nebijušas kvalitātes braucienu ar jauno BF60 4-taktu piekaramo motoru!


• BLAST - lielāks griezes moments pie zemākiem apgriezieniem
Motora vadības iekārtā (ECU) iebūvētā BLAST tehnoloģija palielina griezes momentu un nodrošina strauju paātrinājumu. Tas tiek panākts ar optimālas degvielas padeves un aizdedzes momenta noregulējuma palīdzību.

• PGM-FI (elektroniskā daudzpunktu degvielas iesmidzināšanas sistēma)
ECU sistēma nodrošina ļoti precīzu degvielas iesmidzināšanu un degmaisījuma sadegšanas kontroli, šādi samazinot degvielas patēriņu un atvieglojot motora iedarbināšanu.

• Īpaši zems degvielas patēriņš
PGM-FI un ECOmo (lineārās gaisa attiecības sensora) tehnoloģijas kopā ar motora korpusu, kas efektīvi samazina ūdens pretestību, ļauj sasniegt savā klasē zemāko degvielas patēriņu*3. Braucot ar vidēju braukšanas ātrumu, tiek nodrošināts optimālais degvielas patēriņš.

• Neliels svars un izmērs
Jaunais 4-vārstu 3-cilindru dzinējs ar 998 cm3 darba tilpumu ir īpaši izstrādāts BF60 modeļa laivas motoriem. Izstrādes laikā īpaša uzmanība tika pievērsta motora svara samazināšanai, izmantojot kompaktākus iesmidzinātājus, īpaši izturīga materiāla zobsiksnu un samazinot kloķvārpstas garumu. Alumīnija uzstādīšanas rāmis, plastmasas eļļas filtrs un apakšējais pārsegs ļāva izstrādāt vienu no visvieglākajiem un viskompaktākajiem motoriem šajā klasē.

• Zems trokšņu un vibrāciju līmenis
Liela tilpuma tukšgaitas kamera un plastmasas ieplūdes kolektors jūtami samazina trokšņu līmeni. Papildus plats uzstādīšanas balsts un uzlabots motora gumijas amortizators efektīvi samazina arī motora vibrācijas. Šie un citi uzlabojumi nodrošinās patīkamu braucienu.

• NMEA*7 2000 sertifikāts
BF60 motors atbilst NMEA2000 standartam. Tas nozīmē, ka šo motoru var savienot ar daudz un dažādām kuģniecības elektroniskajām iekārtām.

*NMEA (Nacionālā jūras elektronikas asociācija): šo starptautiski atzīto standartu ir ieviesusi NMEA, un tas apvieno jūras elektronikas komunikācijas protokolus.

• Emisijas standarti
BF60 motors ir īpaši draudzīgs apkārtējai videi un pilnībā atbilst jaunajiem EPA, ES RCD un citiem emisiju standartiem visā pasaulē.